| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| पेंच सं। | एकल-पेंच |
|---|---|
| एक्सट्रूज़न प्रक्रिया | मल्टी-लेयर एक्सट्रूज़न |
| पाइप का रंग | काला + पीला या नीला |
| स्वचालन | स्वचालित |
| अंशांकन पद्धति | वैक्यूम |
| संरचना | "एच" संरचना के साथ. |
|---|---|
| पेंच नं. | एकल-पेंच |
| सामग्री | पीपी / एचडीपीई |
| मैदान | जल निकासी/जल आपूर्ति/सीवेज डिस्चार्ज/कृषि |
| पैकेजिंग विवरण | मानक पैकिंग |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| विनिर्देश | पीई-910 |
|---|---|
| मुख्य एक्सट्रूडर | 130 |
| पाइप व्यास (मिमी) | 1160 मिमी |
| क्षमता (केजी/एच) | 600 किग्रा / एच |
| पैकेजिंग विवरण | वास्तविक स्थिति के अनुसार |
| विनिर्देश | पीई-910 |
|---|---|
| मुख्य एक्सट्रूडर | 130 |
| पाइप व्यास (मिमी) | 1160 मिमी |
| क्षमता (केजी/एच) | 600 किग्रा / एच |
| पैकेजिंग विवरण | वास्तविक स्थिति के अनुसार |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| पैकेजिंग विवरण | मानक पैकेज |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |